אודות

אודות קבוצת א.ר. אסקו

החברה הוקמה בשנת 2006 ובמהרה התרחבה והפכה לא.ר. אסקו יבוא ושיווק בע”מ. החברה שַמה לה למטרה לעודד יצירתיות וחדשנות בתחום.

צוות א.ר. אסקו, מקפיד להתעדכן בחידושים בתחום החשמל בארץ ובעולם ומתרגם חדשנות זו לפתרונות שימושיים לשוק הישראלי.

החברה מייצגת באופן בלעדי מספר חברות מובילות בעולם. א.ר. אסקו מוסמכת ISO9001, מקפידה על איכות מוצרים, עמידה בתקנים ותקנים בינלאומיים.

משרדי החברה, המרכז הלוגיסטי והמעבדה שלה ממוקמים במתחם התעשייה הצפוני ביבנה.

חטיבת עמדות טעינה "פרייווט פאוור" של קבוצת א.ר אסקו

שמחים להציג בגאווה את חטיבת Private Power – חדשנות בטעינה חשמלית. החטיבה שלנו, שמגיעה תחת חסות קבוצת א.ר אסקו, מביאה לשוק פתרונות טעינה חשמלית איכותיים ומהירים .

המוצרים שלנו מובילים בתקנים, עם התקן IEC-62196 המבטיח איכות וביצועים מעולים. חטיבת Private  Power מאפשרת ללקוחותינו ליהנות מחוויית טעינה חשמלית מעולה, נגישה וחכמה. השירות שלנו כולל פתרון התקנה ע”י חשמלאים שעברו הסמכה ייעודית על מוצרי “פרייבט פוואר”.

בחטיבת Private Power אנחנו מתחייבים לאיכות הגבוהה ביותר, ולכן אנו מספקים ללקוחותינו 24 חודשים אחריות על כל מוצר. המוצרים שלנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של הגנות בטיחות מתקדמות, כולל הגנת זרמי זחילה 6mA וכפתורי כיבוי חירום.

הצטרפו אלינו למהפכה החשמלית ותיהנו מפתרונות הטעינה החדשניים ושירות ללא פשרות של Private Power.

הניסיון מדבר

חושבים מחוץ לקופסא – המאפיין הבולט ביותר של חברת א.ר. אסקו הוא העיסוק המתמיד בשאלה: כיצד ניתן לחדש ולפתח מוצרים ושירותים קיימים, בכדי לשפר את איכותם ואת שביעות הרצון מהם. צוות א.ר. אסקו מייחס חשיבות רבה למקוריות והעלאת רעיונות חדשים. אנו מאמינים בהסתגלות לשינויים גם בקרב הלקוחות – הסתגלות זו מבטיחה צמיחה ורעננות מתמדת.

הנסיון מדבר – בא.ר. אסקו צוות עובדים רב תחומי הכולל מהנדסי חשמל, תעשייה וניהול, אנשי רכש, ייבוא, לוגיסטיקה שיווק ומכירות. לצד הידע והנסיון שנצבר עם השנים, צוות החברה מתאפיין גם בתודעת שירות גבוהה. א.ר. אסקו מספקת ייעוץ מקצועי ללקוחותיה, דבר המאפשר להם ביצוע תהליך קנייה ומכירה נכון, מושכל  ומדויק.

שירות לקוחות ותמיכה מקצועית

א.ר. אסקו יבוא ושיווק בע”מ ידועה בקרב לקוחותיה כחברה הקשובה לצרכי לקוחותיה, ומקדישה את מלוא תשומת הלב לכל פנייה. שירות הלקוחות של חברת א.ר. אסקו יבוא ושיווק בע”מ מתחייב למתן מענה מהיר לפנייה בכל נושא, גם במקרים חריגים ובלתי צפויים. המענה הניתן לבעיות השונות הוא אישי, ממוקד, מקצועי, ומטופל עד תומו. צוות החברה מעניק פתרון התואם בדיוק את צרכיו של כל לקוח, גם בבקשה הקטנה ביותר.

החברה מציעה תמיכה מקצועית לכל אחד מהפריטים הנמכרים על ידה, תמיכה זו כוללת: ייעוץ טלפוני, דפי נתונים טכניים, שרטוטים, הוראות הפעלה באנגלית ובעברית. א.ר. אסקו מפעילה ללקוחותיה שירות מעבדה ותיקונים כמו גם שרותי תחזוקה תקופתיים.

מוצרים, איכות ותקנים

בא.ר. אסקו מבחר עצום של מוצרים, מותאמי קטגוריות המכסים את כלל היישומים בתחום חומרי החשמל לתעשייה: מוני אנרגיה, שעונים, קוצבי זמן, ממסרים, רכיבים לפיקוד בקרה והתראה, אביזרי עזר לחוטים סופיות, נעלי כבל, סרטי משיכה (סטלבנדים), נתיכים ובתי נתיך, פסי גישור וצבירה, מהדקים, משנה זרם, טוגלים, מפסקי פקט, כלי עבודה הידראוליים חשמליים וידניים, מנורות סימון, ועוד.

א.ר. אסקו יבוא ושיווק בע”מ מאמינה כי על כל מוצריה לעמוד בתקנים הגבוהים ביותר של איכות ובטיחות. מוצרי החברה מיובאים ממדינות שונות ברחבי העולם. המוצרים נושאים תקנים בינלאומיים, כגון:,UL  RoHS, IEC, CE, ISO, EN, UNI, GS, VDE ועוד. א.ר. אסקו מבצעת בדיקות עומק לאיכות המוצר ומספקת אחריות מלאה בהתאם.

מזמינים אתכם אלינו
לאולמות התצוגה

להתרשם ממגוון המוצרים הרחב, בשעות הפעילות ימים א’-ה’ בין השעות 8:00-17:00 :
שד’ גן רווה 1, יבנה
מקלף 30, חיפה
אספרסו איכותי עלינו!
צור קשר